Jesteś tutaj:

Uwaga Przedsiębiorcy

Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 oraz Gmina Miasto Koszalin  Instytucja Pośrednicząca powołana dla wdrażania Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 ogłaszają nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 1.12  Tworzenie i rozbudowa infrastruktury na rzecz rozwoju gospodarczego w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko -Kołobrzesko - Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego - projekty pozakonkursowe

Czytaj więcej: Uwaga Przedsiębiorcy

Spotkanie informacyjne ZIT KKBOF

Komitet Sterujący ZIT KKBOF, przypomina o planowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w dniu 7 września br. na Hali Widowisko - Sportowej w Koszalinie przy ul. Śniadeckich 4.

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne ZIT KKBOF

Konkurs FIO 2017

Wydział Spraw Społecznych Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie serdecznie zaprasza Państwa ( Panie/Panowie Pełnomocnicy/urzędnicy ds. współpracy z organizacjami pozarządowym) na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dotyczące Konkursu FIO 2017 w ramach realizacji Programu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej: Konkurs FIO 2017

Video

Linki

 
 
 
 
                           
                  
 
         
 
                   

                 
                 
  
 
 

Punkty Przedszkolne

Gościńskie Centrum Sportu

Dom Kultury w Gościnie na FB

Dom Kultury w Gościnie