Jesteś tutaj:

GOŚCINO GARTULUJE i ŚWIĘTUJE

Srebro z Paraolimpiady w Rio de Janeiro 2016 przyleci do Gościna.
Mieszkańcy naszej Gminy gratulują i dziękują Panu Robertowi Jachimowiczowi, który na Igrzyskach w Rio 2016 rzutem dyskiem na odległość 19,61 m i wywalczył srebrny medal.
Mieszkaniec Gościna jest również od 1999 roku pracownikiem Urzędu Miejskiego w Gościnie.
Możliwość startu w Rio 2016 Pan Robert zapewnił sobie zdobywając srebrny medal na  Mistrzostwach Świata w Katarze w 2015r.
Warto również przypomnieć, że Pan Robert Jachimowicz podczas tegorocznych Mistrzostw Europy we włoskim Grosseto został mistrzem Europy w rzucie dyskiem, uzyskując wynik 19,42 m (życiowy rekord naszego srebrnego medalisty wynosi     20.65 m i został pobity w tym roku).
Nasz Srebrny Olimpijczyk na co dzień jest zawodnikiem Klubu Sportowego START KOSZALIN oraz podopiecznym trenerów Aleksandra Popławskiego i Ryszarda Fornalczyka, którym przy tej szczególnej okazji również gratulujemy.
Droga po Olimpijskie Srebro, to wieloletnia ciężka praca, nierzadko okupiona bolesnymi kontuzjami, ale też trud zauważony i nagrodzony. Pan Robert Jachimowicz w 2014 roku został odznaczony "Gryfem Zachodniopomorskim"  za srebrny medal w rzucie dyskiem na mistrzostwach Europy w Swansea (w Walii).
 

Czytaj więcej: GOŚCINO GARTULUJE i ŚWIĘTUJE

Kampania społeczna Too Young To Drink

Pomorze Zachodnie włączyło się do międzynarodowej kampanii społecznej Too Young To Drink. Jej celem jest zwrócenie uwagi na problem picia alkoholu przez kobiety w ciąży.

Czytaj więcej: Kampania społeczna Too Young To Drink

Podkategorie

Video

Linki

            
                  
 
         
 
                   

                 
                 
  
 
 

Punkty Przedszkolne

Gościńskie Centrum Sportu

Dom Kultury w Gościnie na FB

Dom Kultury w Gościnie