Jesteś tutaj:

KOMUNIKAT BURMISTRZA GOŚCINA z dnia 19 października 2020r.

Z uwagi na drastycznie zwiększające się zagrożenie zachorowalnością na Covid-19 Burmistrz Gościna zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców gminy Gościno a także do właścicieli, kierowników i pracowników sklepów o bezwzględne przestrzeganie powszechnie obowiązujących zasad sanitarnych, w szczególności:

  1. bezwzględny nakaz noszenia - w przestrzeni publicznej, w tym również poza budynkami - maseczek (lub zasłanianie w inny sposób ust i nosa) oraz utrzymywanie dystansu społecznego
  2. częstej dezynfekcji rąk oraz używania jednorazowych rękawic

Ponadto Burmistrz informuje, że w myśl obecnie obowiązujących przepisów prawa, związanych z pandemią, organ wykonawczy gminy - Burmistrz został pozbawiony dostępu do informacji z Zarządzania Kryzysowego, Sanepidu oraz Policji o osobach objętych kwarantanną lub izolacją przebywających na terenie gminy Gościno, zatem Burmistrz nie będzie informował mieszkańców gminy Gościno o ilości osób objętych kwarantanną lub izolacją z terenu naszej Gminy.

Uwaga

W związku z zagrożeniem koronawirusem od dnia 17.10.2020 r. siłownie na hali sportowej i w GCS będą nieczynne do odwołania.

UWAGA MIESZKAŃCY !!!

BEZPŁATNE SZCZEPIENIA PROFILAKTYCZNE PRZECIWKO GRYPIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY GOŚCINO W WIEKU 60+

w Gabinecie Lekarza Rodzinnego w Gościnie

Lekarz med. Małgorzata Wiśniewska

ul. Lipowa 18/2; 78-120 Gościno

Kontakt tel. : 943512051 ;

Planowany termin otrzymania szczepionek przeciwko grypie 14.10.2020 r.

Czytaj więcej: UWAGA MIESZKAŃCY !!!

ĆWICZENIE RENEGADE

Zgodnie z pismem Narodowego Centrum Bezpieczeństwa nr BA-I.4131.3.2020   z dnia 23 września 2020 roku i na podstawie paragrafu 10 pkt. 3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 roku w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz.U. z 2013 r., poz.96), „ ĆWICZENIE RENEGADE - w dniach 6-9 października 2020 roku odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. Nadany zostanie sygnał alarmowy (syrena) dotyczący zagrożenia z powietrza”.

                                                                                                   Burmistrz Gościna

Podkategorie

Video

Linki

 
 
 
 
                           
                  
 
         
 
                   

                 
                 
  
 
 

Punkty Przedszkolne

Gościńskie Centrum Sportu

Dom Kultury w Gościnie na FB

Dom Kultury w Gościnie