Jesteś tutaj:

Jak z głową pozbyć się wszystkiego, co nie jest Ci potrzebne

Co mogę zrobić z płytami CD?  Czy skórka po bananie na coś się jeszcze przyda? Gdzie najlepiej wyrzucić fusy po kawie? Na te i inne pytania odpowiada ogólnopolski projekt _z głową.

 

Podstawowym założeniem projektu _z głową jest edukacja, w jaki sposób mądrze – czyli praktycznie, opłacalnie i wygodnie – można pozbyć się wszystkiego, co nie jest nam już potrzebne. Projekt uświadamia również, że podejmując decyzję zakupową, warto wybierać produkty, których opakowania podlegają przetworzeniu lub ponownemu wykorzystaniu.

Strona projektu ma formę wirtualnego domu, po którym użytkownik może poruszać się i zbierać cenne informacje, co zrobić z niepotrzebnymi przedmiotami. W pierwszej kolejności zapraszamy do kuchni – miejsca, w którym znajduje się najwięcej produktów, których pozbywamy się każdego dnia. Do odwiedzenia gotowe są również łazienka, sypialnia, pokój dzienny i garaż. Już niebawem uruchomione zostaną kolejne pomieszczenia. Pojawi się również wyszukiwarka, która ułatwi szybkie dotarcie do informacji o interesującym nas produkcie.

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po domu z głową – www.zglowa.com, w którym to, co praktyczne i wygodne, jest jednocześnie przyjazne środowisku.

Video

Linki

                 
                  
 
         
 
                   

                 
                 
  
 
 

Punkty Przedszkolne

Gościńskie Centrum Sportu

Dom Kultury w Gościnie na FB

Dom Kultury w Gościnie